Νέα Ομάδας
  1. ΤΟ ΜΠΑΜ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΨΗΛΩΣΕ ΤΟ ΑΝΔΡΙΚΟ ΜΑΣ ΜΕ ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟ ΠΑΝΟ
  2. ΑΝΔΡΙΚΟ ”ΝΕΟ ΡΟΣΤΕΡ ΝΕΕΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ”
  3. γυναικειο για την υπερβαση οι τελευταιες προσθηκες
  4. ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ & ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ
  5. Η ΜΠΑΓΚΕΤΑ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΓΟΥΝΑΡΑ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 10ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 16/09/2017 15:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΣΑ 16/09/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΚΥ 17/09/2017 16:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 17/09/2017 17:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 23/09/2017 17:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 23/09/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΚΥ 24/09/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΚΥ 24/09/2017 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 30/09/2017 15:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΣΑ 30/09/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 01/10/2017 16:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 01/10/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 07/10/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΚΥ 08/10/2017 16:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 08/10/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 08/10/2017 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 14/10/2017 15:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 14/10/2017 17:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΣΑ 14/10/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΚΥ 15/10/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 21/10/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 21/10/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 22/10/2017 16:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΚΥ 22/10/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 04/11/2017 15:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΣΑ 04/11/2017 17:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 04/11/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 05/11/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 11/11/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΣΑ 11/11/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 12/11/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 12/11/2017 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 18/11/2017 15:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΣΑ 18/11/2017 17:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 18/11/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΚΥ 19/11/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 25/11/2017 17:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 25/11/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΚΥ 26/11/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΚΥ 26/11/2017 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 02/12/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 03/12/2017 16:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 03/12/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 09/12/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 10/12/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΚΥ 10/12/2017 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 16/12/2017 15:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 17:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 17/12/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 13/01/2018 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΣΑ 13/01/2018 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 14/01/2018 16:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΚΥ 14/01/2018 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 20/01/2018 15:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 17:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 21/01/2018 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 27/01/2018 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 16:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 03/02/2018 15:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 03/02/2018 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 17:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 10/02/2018 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 16:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 20:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 16ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 16/09/2017 18:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β 53 – 30
ΣΑ 16/09/2017 18:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ 23 – 109
ΚΥ 17/09/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β 44 – 32
ΚΥ 17/09/2017 20:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β 90 – 11
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β ΑΟ ΚΩΦΩΝ 20 – 0
ΚΥ 24/09/2017 12:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β 62 – 36
ΚΥ 24/09/2017 12:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 32 – 46
ΚΥ 24/09/2017 19:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 46 – 61
ΡΕΠΟ: ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ 0 – 0
ΣΑ 30/09/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β 0 – 0
ΚΥ 01/10/2017 12:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 01/10/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 – 0
ΚΥ 08/10/2017 12:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0
ΚΥ 08/10/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β 0 – 0
ΚΥ 08/10/2017 20:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β 0 – 0
ΣΑ 14/10/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΚΥ 15/10/2017 15:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ 0 – 0
ΚΥ 15/10/2017 19:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β 0 – 0
ΣΑ 21/10/2017 18:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 22/10/2017 12:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 22/10/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 04/11/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 – 0
ΚΥ 05/11/2017 12:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β 0 – 0
ΚΥ 05/11/2017 15:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 05/11/2017 19:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 0 – 0
ΣΑ 11/11/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β 0 – 0
ΚΥ 12/11/2017 12:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β 0 – 0
ΚΥ 12/11/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 19/11/2017 12:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ 0 – 0
ΚΥ 19/11/2017 15:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0
ΚΥ 19/11/2017 19:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 – 0
ΚΥ 19/11/2017 20:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 26/11/2017 12:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΚΥ 26/11/2017 15:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 26/11/2017 19:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0
ΚΥ 26/11/2017 20:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 18:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β 0 – 0
ΚΥ 03/12/2017 15:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 03/12/2017 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 18:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 10/12/2017 19:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β 0 – 0
ΚΥ 10/12/2017 20:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ 0 – 0
ΚΥ 17/12/2017 12:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 17/12/2017 15:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 – 0
ΣΑ 13/01/2018 18:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0
ΚΥ 14/01/2018 12:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 14/01/2018 20:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 21/01/2018 15:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. 0 – 0
ΚΥ 21/01/2018 19:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 18:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 18:30 ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝ. ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 20:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 12:15 ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 19:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 20:30 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ Β 0 – 0
ΣΑ 10/02/2018 18:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Β 0 – 0
ΣΑ 10/02/2018 18:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Β 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 12:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ Β’ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ Β

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 10ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 16/09/2017 17:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΣΑ 16/09/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΚΥ 17/09/2017 18:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 17/09/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 23/09/2017 17:30 ΙΛΙΟΥ ΑΝ. Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 23/09/2017 17:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΣΑ 23/09/2017 18:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 0 – 0
ΚΥ 24/09/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 30/09/2017 17:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΣΑ 30/09/2017 18:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 01/10/2017 18:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 0 – 0
ΚΥ 01/10/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 07/10/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 08/10/2017 18:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 08/10/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΔΕ 09/10/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 14/10/2017 17:30 ΙΛΙΟΥ ΑΝ. Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 14/10/2017 18:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΣΑ 14/10/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΚΥ 15/10/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 21/10/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 22/10/2017 18:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΚΥ 22/10/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΔΕ 23/10/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 04/11/2017 17:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΣΑ 04/11/2017 17:30 ΙΛΙΟΥ ΑΝ. Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 0 – 0
ΣΑ 04/11/2017 18:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 05/11/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 06/11/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΣΑ 11/11/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 12/11/2017 18:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 12/11/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 18/11/2017 17:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΣΑ 18/11/2017 17:30 ΙΛΙΟΥ ΑΝ. Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 18/11/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΚΥ 19/11/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 25/11/2017 17:30 ΙΛΙΟΥ ΑΝ. Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΣΑ 25/11/2017 18:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 25/11/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΚΥ 26/11/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 02/12/2017 17:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 03/12/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΔΕ 04/12/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 09/12/2017 17:30 ΙΛΙΟΥ ΑΝ. Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 10/12/2017 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΔΕ 18/12/2017 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 16/12/2017 17:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 17:30 ΙΛΙΟΥ ΑΝ. Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 18:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 13/01/2018 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΚΥ 14/01/2018 18:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΚΥ 14/01/2018 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΔΕ 15/01/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 20/01/2018 17:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 18:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 21/01/2018 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 27/01/2018 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 18:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β 0 – 0
ΔΕ 29/01/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 03/02/2018 17:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 03/02/2018 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 17:30 ΙΛΙΟΥ ΑΝ. Β ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 18:45 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 10/02/2018 21:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 18:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 20:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ B ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ Β

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 05/10/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 12/10/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 19/10/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 26/10/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 02/11/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 09/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 16/11/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 23/11/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 30/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 07/12/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 14/12/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 21/12/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 11/01/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 18/01/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 25/01/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 01/02/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 08/02/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 15/02/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 22/02/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 01/03/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 08/03/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 15/03/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 22/03/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 29/03/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 19/04/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 26/04/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 23/09/2017 16:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 23/09/2017 17:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 23/09/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 23/09/2017 19:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 30/09/2017 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 30/09/2017 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΣΑ 30/09/2017 16:45 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ 80 0 – 0
ΣΑ 30/09/2017 19:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 07/10/2017 11:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 07/10/2017 16:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 07/10/2017 17:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 07/10/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 14/10/2017 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 14/10/2017 16:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 14/10/2017 16:45 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 14/10/2017 19:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΡΟΥΦ 80 0 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 21/10/2017 11:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 21/10/2017 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 21/10/2017 17:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΣΑ 21/10/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 04/11/2017 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 04/11/2017 16:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 04/11/2017 17:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 04/11/2017 19:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 11/11/2017 11:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 11/11/2017 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΣΑ 11/11/2017 16:45 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 11/11/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ 80 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 18/11/2017 11:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 18/11/2017 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΡΟΥΦ 80 0 – 0
ΣΑ 18/11/2017 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 18/11/2017 16:45 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 25/11/2017 11:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 25/11/2017 16:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 25/11/2017 17:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 25/11/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 02/12/2017 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ 80 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 16:45 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 19:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 09/12/2017 11:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 17:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 16/12/2017 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 16:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΡΟΥΦ 80 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 16:45 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 19:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 13/01/2018 11:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΡΟΥΦ 80 0 – 0
ΣΑ 13/01/2018 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 13/01/2018 16:45 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 13/01/2018 19:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 20/01/2018 14:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 16:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 17:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΡΟΥΦ 80 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 19:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 04/10/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 11/10/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 18/10/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 25/10/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 01/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 08/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 15/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 22/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 29/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 06/12/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 13/12/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 20/12/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 10/01/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 17/01/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 24/01/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 31/01/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 07/02/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 14/02/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 21/02/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 28/02/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 07/03/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 14/03/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 02ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 05/11/2017 09:15 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΚΥ 05/11/2017 09:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 – 0
ΚΥ 05/11/2017 13:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 05/11/2017 18:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ) ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 12/11/2017 11:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΚΥ 12/11/2017 11:45 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΚΥ 12/11/2017 12:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 12/11/2017 16:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 19/11/2017 09:15 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 – 0
ΚΥ 19/11/2017 13:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 19/11/2017 15:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΚΥ 19/11/2017 18:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ) ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 26/11/2017 00:00 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 26/11/2017 09:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 26/11/2017 11:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΚΥ 26/11/2017 11:45 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 03/12/2017 13:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 03/12/2017 15:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 03/12/2017 16:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 – 0
ΚΥ 03/12/2017 18:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ) ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 10/12/2017 09:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΚΥ 10/12/2017 11:45 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΚΥ 10/12/2017 12:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 10/12/2017 18:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ) ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 17/12/2017 09:15 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 17/12/2017 11:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 17/12/2017 13:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΚΥ 17/12/2017 15:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 14/01/2018 09:15 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 14/01/2018 09:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΚΥ 14/01/2018 11:45 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 – 0
ΚΥ 14/01/2018 18:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ) ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 21/01/2018 11:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΚΥ 21/01/2018 13:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΚΥ 21/01/2018 15:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 21/01/2018 16:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 28/01/2018 11:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 12:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 15:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 28/01/2018 16:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 04/02/2018 09:15 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 09:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 13:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΚΥ 04/02/2018 18:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ) ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 11/02/2018 11:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 11:45 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 12:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΚΥ 11/02/2018 16:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 25/02/2018 09:15 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 25/02/2018 13:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 – 0
ΚΥ 25/02/2018 15:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΚΥ 25/02/2018 16:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 04/03/2018 09:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 04/03/2018 11:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 04/03/2018 11:45 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 04/03/2018 12:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 11/03/2018 09:15 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΚΥ 11/03/2018 11:15 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0 – 0
ΚΥ 11/03/2018 15:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 11/03/2018 16:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 18/03/2018 09:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 18/03/2018 11:45 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 18/03/2018 12:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 18/03/2018 18:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ) ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 01/04/2018 12:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 01/04/2018 13:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 01/04/2018 15:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΚΥ 01/04/2018 16:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΚΥ 15/04/2018 09:15 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΚΥ 15/04/2018 09:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΚΥ 15/04/2018 11:45 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΚΥ 15/04/2018 18:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΛ. (ΠΑΛΑΙ) ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 02/12/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 11:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 12:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 12:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 – 0
ΣΑ 02/12/2017 17:15 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 09/12/2017 00:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 10:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 14:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 16:45 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 09/12/2017 20:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 16/12/2017 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 10:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 11:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 12:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 16/12/2017 18:00 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 13/01/2018 12:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 13/01/2018 12:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 13/01/2018 14:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 13/01/2018 16:45 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 13/01/2018 20:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 20/01/2018 00:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 10:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 20/01/2018 18:00 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 27/01/2018 12:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 27/01/2018 12:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 27/01/2018 14:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 27/01/2018 18:00 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 27/01/2018 20:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 03/02/2018 00:00 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 – 0
ΣΑ 03/02/2018 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 03/02/2018 10:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 03/02/2018 11:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 – 0
ΣΑ 03/02/2018 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 10/02/2018 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 10/02/2018 12:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 10/02/2018 12:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 10/02/2018 14:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 10/02/2018 18:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 24/02/2018 10:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 – 0
ΣΑ 24/02/2018 11:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 24/02/2018 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 24/02/2018 16:45 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 – 0
ΣΑ 24/02/2018 20:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 03/03/2018 10:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 03/03/2018 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 03/03/2018 14:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 03/03/2018 16:45 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 03/03/2018 20:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 – 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 10/03/2018 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 10/03/2018 11:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 10/03/2018 12:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 – 0
ΣΑ 10/03/2018 12:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 10/03/2018 18:00 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 17/03/2018 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 17/03/2018 12:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 – 0
ΣΑ 17/03/2018 14:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 17/03/2018 16:45 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 17/03/2018 20:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 31/03/2018 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 – 0
ΣΑ 31/03/2018 10:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 – 0
ΣΑ 31/03/2018 11:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 31/03/2018 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 31/03/2018 18:00 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 14/04/2018 12:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 14/04/2018 12:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 14/04/2018 14:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 14/04/2018 16:45 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 14/04/2018 20:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 21/04/2018 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 – 0
ΣΑ 21/04/2018 10:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 21/04/2018 11:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 21/04/2018 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 – 0
ΣΑ 21/04/2018 16:45 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 28/04/2018 12:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 28/04/2018 12:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 28/04/2018 14:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 28/04/2018 18:00 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 28/04/2018 20:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 05/05/2018 10:30 ΑΝΔΡ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 05/05/2018 11:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΣΑ 05/05/2018 11:15 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 0 – 0
ΣΑ 05/05/2018 16:45 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΣΑ 05/05/2018 20:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΣΑ 12/05/2018 09:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. 0 – 0
ΣΑ 12/05/2018 12:00 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟΚ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 – 0
ΣΑ 12/05/2018 12:15 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 0 – 0
ΣΑ 12/05/2018 14:15 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΣΑ 12/05/2018 18:00 ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
July 12, 2019
Το καλύτεο για το τέλος κράταγε το ανδρικό μας τμήμα με την προσθήκη του Μαυροειδάκου Πάνου ,που ψηλώνει την ομάδα μας και κυριολεκτικά άλλα και σε επίπεδο!! Ο νέος παίκτης της ομάδος μας με χρόνια εμπειρίας στις εθνικές κατηγορίες θα κάνει τη διαφορά εντός του ζωγραφιστού για τον κοουτς Μακρή καθώς και για ολόκληρη την...
July 10, 2019
Το ανδρικό μας τμήμα μετά την χρονιά που πέρασε με πολύ καλή χρονιά και αρκετή εμπειρία για τη νέα σεζόν στο απαιτητικό πρωτάθλημα της Β' ΕΣΚΑ έκανε τις κινήσεις του και ο κόουτς Μακρής έδωσε το στίγμα του! Αναλυτικά : Στο ρόστερ έμειναν οι :  Βιδακης Μιχαλης, Χυτας λεωνιδας, Καμπιτης Δημητρης, Σπηλιωτης Θοδωρης, Βλασερος Σπυρος,...
July 10, 2019
Το γυναικείο μας τμήμα υπο το βλεμμα της κοουτς Γουναρά έκανε τις 2 τελευταίες και δυνατες προσθήκες για τη νέα χρονιά στη Β' ΕΣΚΑ. Κατσαρά Έλενα η ύψους 1.93 center έχει υπάρξει μέλος των παρακάτω ομάδων : Mέχρι το 2005 επαιζε στην Παλατιανη 2005-2006 Δαφνη Αθηνων 2006-2007 Άρης Χολαργου 2007-2008 Παγκρατι, 2008-2009 Παλατιανη, 2009-2010 πανιωνιος,...
January 31, 2019
Συνέχεια εγγραφών για τις ακαδημίες μας καθώς η προσέλευση των νέων αθλητών δημιουργούν καινούρια τμήματα !! Σας περιμένουμε να σας εντάξουμε στον αθλητισμό και το μπάκσετ μέσα απο ένα άρτια καταρτισμένο προπνητικό επιτελείο που θα σας διδάξει τα μυστικά του αθλήματος ! Γήπεδα : Kλειστό γήπεδο Μπουρναζίου Γ.Στεφανόπουλος Ανοιχτό γήπεδο ΑΜΙΛΛΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Ηρακλέους & Τρώων)...
September 13, 2018
Συνέχεια εγγραφών για τις ακαδημίες μας και όπως κάθε χρόνο προσπαθούμε το καλύτερο για τους αθλητές μας!! Έτσι και φέτος ανακοινώνουμε τη συνεργασία μας με το ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΝΟΗΜΑ !! 'Είσαι μέλος λοιπόν του αθλητικού συλλόγου 'Αμιλλα Περιστερίου;  Μπες στο "νόημα" & κέρδισε την ετήσια συνδρομή του συλλόγου. Πληροφορίες στη ιστοσελίδα του φροντηστηρίου http://www.noima.edu.gr/ Φροντιστήρια Μέσης Εκπαίδευσης...
September 3, 2018
Έναρξη εγγραφών για την ακαδημία μας Άμιλλα Περιστερίου Basketball Club Απο Δευτέρα 3/9 ξεκινούν οι εγγραφές για νέα και ήδη υπάρχοντα παιδιά για την ακαδημία μας !!! Για εγγραφές αλλά και πληροφορίες θα λειτουργεί η γραμματεία : ?Δευτέρα – Παρασκευή ?ΩΡΕΣ : 19.00-21.00 ?ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΙΛΛΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Ηρακλέους & Τρώων) ☎️Τηλ. επικοινωνίας : 6948821224 Ελάτε να...
June 4, 2019
Πρωταθλητές στο πρωτάθλημα της ΑΕΚ Περιστερίου Ανδρέας Μάρκου και τα δύο μας τμήματα που έλαβαν συμμετοχή!! Το παμπαιδικό τμήμα 2005 του κοουτς Κοτσιαρίδα μετά απο πολύ δυνατά και συγκεντρωμένα παιχνίδια στο final 4 της διοργάνωσης κατάφερε να πάρει το εισητήριο για τον τελικό περνόντας το εμπόδιο της ΑΕΚ Περιστερίου με σκόρ 37-57 και εκεί συνάντησε...
May 3, 2019
2006-LEGACY-BASKETBALL-TOURNAMENT-2006-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΑΓΩΝΩΝ (1) 2004-2005-LEGACY-BASKETBALL-TOURNAMENT-2004-2005-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΑΓΩΝΩΝ (2)   ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ . ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ LEGACY BASKETBALL TOURNAMENT ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ!!!
April 25, 2019
Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 3ο εσωτερικό τουρνουά 3on3 της Ακαδημίας και το 1ο Easter 3on3 Tournament το 2ήμερο 22-23/4 στο κλειστό γήπεδο Μπουρναζίου Γ.Στεφανόπουλος! Ο αριθμός των συμμετεχόντων έφτασε τους 100 και όλοι μικροί και μεγάλοι χάρηκαν τα παιχνίδια ανάμεσα σε φίλους και συμπάιχτες!! Πολύ ωραία παιχνίδια από όλα τα παιδιά της ακαδημίας μας...