Νέα Ομάδας
  1. ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ 2021 ΜΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ
  2. ΓΙΝΕ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΑΣ “ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ”
  3. HAIR LIFE PLUS ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΣ
  4. TO CAFE GRANAZI ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΣ
  5. ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ!! AMILLA PERISTERIOU BASKETBALL ACADEMY

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 05/10/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 05/10/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 12/10/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 12/10/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 19/10/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 19/10/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 26/10/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 26/10/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 02/11/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 02/11/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 09/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 09/11/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 16/11/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 16/11/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 23/11/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 23/11/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 30/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 30/11/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 07/12/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 07/12/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 14/12/2017 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 14/12/2017 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 21/12/2017 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 21/12/2017 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 11/01/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 11/01/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 18/01/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 18/01/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 25/01/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 25/01/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 01/02/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 01/02/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 08/02/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 08/02/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 15/02/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 15/02/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 22/02/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 22/02/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 01/03/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 01/03/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 08/03/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 08/03/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 15/03/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 15/03/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 22/03/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0
ΠΕ 22/03/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 29/03/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 29/03/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 19/04/2018 00:00 ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 21:00 ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0 – 0
ΠΕ 19/04/2018 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 – 0

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΠΕ 26/04/2018 00:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 00:00 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 21:30 ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 21:30 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Α ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 0 – 0
ΠΕ 26/04/2018 21:45 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 04/10/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 04/10/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 11/10/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 11/10/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 18/10/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 18/10/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 25/10/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 25/10/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 01/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 01/11/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 08/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 08/11/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 15/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 15/11/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 22/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 22/11/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 29/11/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 29/11/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 06/12/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 06/12/2017 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 13/12/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 13/12/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 20/12/2017 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 20/12/2017 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 10/01/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 10/01/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 17/01/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 17/01/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 24/01/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 24/01/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 31/01/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 31/01/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 07/02/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 07/02/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 14/02/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 14/02/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 21/02/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 21/02/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 28/02/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 28/02/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 07/03/2018 00:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 21:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 21:30 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0 – 0
ΤΕ 07/03/2018 22:00 ΠΕΥΚΗΣ Β ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0 – 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΕ 14/03/2018 00:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 20:45 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 21:30 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 21:30 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 21:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0 – 0
ΤΕ 14/03/2018 22:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 – 0
December 13, 2020
Μια από τις πιο όμορφες στιγμές μέσα στο μπασκετικό έτος είναι η φωτογράφιση των τμημάτων για το ημερολόγιο μας που είναι το αναμνηστικό πάντα μιας υπεροχής μπασκετικής χρονιάς!!! Δυστυχώς φέτος δεν μας δόθηκε αυτή η ευκαιρία αλλά κ χαρά! Όμως η ομάδα μας χρησιμοποίησε τις πολύ όμορφες ζωγραφιές των αθλητών και αθλητριών μας ώστε αυτό...
October 14, 2020
Κάνε την εγγραφή σου τώρα και μπες στην οικογένεια της http://Amilla Peristeriou Basketball Academy Έμπειρο προπονητικό επιτελείο-παιδαγωγοι, γυμναστής, φυσικοθεραπευτικη κάλυψη, ασφαλές περιβάλλον!! Κλειστό γήπεδο Μπουρναζιου Γ. Στεφανοπουλος (Βορείου Ηπείρου και Στυλιανού Γονατα) Ανοιχτό γήπεδο Αμιλλας Περιστερίου (Ηρακλέους και Τρώων έναντι Υπουργείου Συγκοινωνιών) Συνέχεια εγγράφων καθημερινές: Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 19.30-21.30 Σαββατο 11.00 - 12.30...
September 11, 2020
Για γυναικεία και ανδρικά κουρέματα, χτενίσματα, θεραπείες και οτιδήποτε άλλο σε σχέση με την περιποίηση των μαλλιών σας Hair Life - Κομμωτήριο Πετρούπολη http://hairlifepetroupoli , υποστηρικτής της ομάδος μας για τη νέα μπασκετική σεζόν!! Ευχαριστούμε πολύ για την εμπιστοσύνη και την στήριξη!! Ναυαρινου 2 & Ρ. Φεραίου, Πετρούπολη
October 14, 2020
Κάνε την εγγραφή σου τώρα και μπες στην οικογένεια της http://Amilla Peristeriou Basketball Academy Έμπειρο προπονητικό επιτελείο-παιδαγωγοι, γυμναστής, φυσικοθεραπευτικη κάλυψη, ασφαλές περιβάλλον!! Κλειστό γήπεδο Μπουρναζιου Γ. Στεφανοπουλος (Βορείου Ηπείρου και Στυλιανού Γονατα) Ανοιχτό γήπεδο Αμιλλας Περιστερίου (Ηρακλέους και Τρώων έναντι Υπουργείου Συγκοινωνιών) Συνέχεια εγγράφων καθημερινές: Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή 19.30-21.30 Σαββατο 11.00 - 12.30...
September 2, 2020
🏀Η Ακαδημία μπάσκετ Άμιλλα Περιστερίου τηρώντας όλα τα μέτρα προστασίας και υγιεινής , έχοντας προτεραιότητα την υγεία ολων αθλητών, προπονητών και κηδεμόνων ανακοινώνει την έναρξη των εγγράφων για τη σεζόν 2020-2021!! 💯Έλα και εσύ στο μαγικό χώρο του Μπάσκετ ⭕Έναρξη εγγράφων: ➡️Δευτέρα 31 Αυγούστου στο ανοιχτό γήπεδο Αμιλλας Περιστερίου(Ηρακλέους και Τρώων έναντι Υπουργείου Συγκοινωνιών) ✅Δευτέρα...
August 12, 2020
🏀Η Ακαδημία μπάσκετ Άμιλλα Περιστερίου τηρώντας όλα τα μέτρα προστασίας και υγιεινής , έχοντας προτεραιότητα την υγεία ολων αθλητών, προπονητών και κηδεμόνων ανακοινώνει την έναρξη των εγγράφων για τη σεζόν 2020-2021!! 💯Έλα και εσύ στο μαγικό χώρο του Μπάσκετ ⭕Έναρξη εγγράφων: ➡️Δευτέρα 31 Αυγούστου στο ανοιχτό γήπεδο Αμιλλας Περιστερίου(Ηρακλέους και Τρώων έναντι Υπουργείου Συγκοινωνιών) ✅Δευτέρα...
March 8, 2020
🏀2nd Easter Camp Amilla Peristeriou 🔝Elite Scoring Camp ✅5 ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ✅3 ΜΠΑΣΚΕΤΕΣ ✅ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗ ΑΣΚΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΛΑΘΩΝ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ✅Gym Station (Προασκησεις Γυμναστικής) 💯Μην λείψει κανείς απο το Easter Elite Scoring Camp #Amilla Peristeriou Basketball Academy# που στόχο έχει τη βελτίωση της ατομικής επίθεσης, αλλά και συνεργασιών σε σχέση με την εκμάθηση νέων...
February 4, 2020
Η 1η αποστολή στα χρονικά της Ακαδημίας μας Volos Tour 2020 στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία καθώς οι αθλητές μας γεννηθείς 2005 και 2008 αποκόμισαν νέες εμπειρίες, εικόνες, ένιωσαν τον αθλητικό τρόπο ζωής, δημιούργησαν νέες φιλίες και έγιναν μια γροθιά, μια παρέα που θα τους χρησιμεύσει στη μετέπειτα αθλητική τους πορεία και όχι μόνο!!! ✅Η πρωτοβουλία...
January 22, 2020
Mε απόλυτη επιτυχία και συνέπεια συνεχίζεται το 3ο Legacy Basketball Tournament Αμιλλα Περιστερίου για τη σεζόν 2019-2020!! Μικροί και μεγάλοι χαίρονται τα παιχνίδια για τη συμμετοχή καθώς βλέπουν να εξελίσουν στοιχεία του παιχνιδιού τους όπως η ομαδικότητα και οι συνεργασίες!! Αποτελέσματα και βαθμολογίες μεγάλων κατηγοριών Παιδικό Παμπαίδων 2006 2006-Παμπαίδες-Β-Βαθμολογία Παίδες-Βαθμολογία   Καντε κλικ στα αρχεία...